Prací gely a tablety

PersilAby vaše prádlo bylo čisté, je nutné použít vhodný prací prostředek. V současné době máte na výběr z celé řady pracích prostředků. Kromě klasických pracích prášků můžete také použít tekuté prací gely nebo tablety. Jak prací prášky, tak i tablety, naleznete v naší akční nabídce.

Prací gely pomáhají k dokonalému vyprání vašeho prádla. Dodávají mu svěžest a zářivost. Prací gely se vyrábí zvlášť pro bílé, černé a barevné prádlo. Jejich dávkování je také velmi snadné. Stačí jen do odměrky nalít potřebné množství gelu a vložit spolu s prádlem do bubnu pračky. Jako další výhodu spatříte v tom, že se gely velmi dobře rozpouští a nezanechávají žádné skvrny, jako tomu může být u pracích prášků. Prací gely si můžete zakoupit od různých výrobců. Třeba značky Palmex, Aril, Persil nebo Woolite.

Prací tablety jsou vlastně jen slisovaný prací prášek do malé obdélníkové tablety. Působí úplně stejně jako prací prášky. Rozdíl spočívá jen v tom, že tablety jsou více koncentrovanější, a proto mají také silnější výkon při odstraňování skvrn. Prací tablety si můžete pořídit například od značky Persil.